Dizayn Grup

Isıtma, sıhhi tesisat ve su taşıma sektöründe proje geliştirme ve uygulama alanlarında hizmet veren Dizayn Grup, 1987 yılında Makine Mühendisi İbrahim Mirmahmutoğulları tarafından kurulmuştur. Hali hazırda 80’den fazla ülkeye ihracat yapan Dizayn Grup,  WQC (İngiltere), DVGW (Almanya), Hygiene Institute (Almanya), CMA (Çin), GOST (Rusya), IMA (Almanya), ZIK (Hırvatistan), GOST (Ukrayna) gibi uluslar arası bağımsız kuruluşlardan aldığı sertifikalarla ve Türk Patent Enstitüsü tarafından ödüllendirilmiştir.  


Google Ads Reklamlarıyla Dünya Çapında İhracat

Tanıtım faaliyetlerini yabancı sektörel dergilere verdikleri ilanlar, billboardlar ve radyo spotlarıyla sürdüren Dizayn Grup, geleneksel mecralara ek olarak AdresGezgini ile çalışarak kurumsal web sitesinin yenilenmesi ve Google Ads sponsorlu bağlantı reklamlarını da pazarlama planına eklemiştir. AdresGezgini ekibi tarafından yurt dışı reklamlarına yönelik hazırlanan reklam metinleri hazırlanmış ve ilgili anahtar kelimeler belirlenmiştir.
Kendilerine sunulan yönetim paneli aracılığıyla hangi anahtar kelimenin daha çok tıklama aldığını, web sitesini ziyaret eden kullanıcı istatistiklerini kolayca gözlemleyebilen Dizayn Grup yetkilileri, Google Ads reklamları aracılığıyla edindikleri marka bilinirliği ve müşteri geri dönüşlerinden oldukça memnun kaldıklarını belirtiyorlar.