AdresGezgini


Facebook Reklamları

Türkiye’deki internet kullanıcılarının en çok kullandığı sosyal medya kanalı olan Facebook küçük, orta ve büyük işletmeler için düşük bütçeli ve yüksek etkileşimli bir reklam mecrasıdır.

AdresGezgini

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR

Facebook, geniş hedefleme seçenekleriyle, ürün veya hizmetinizle alakalı hedef kitleye en kolay yoldan ulaşmanızı sağlayan bir internet reklam mecrasıdır.Facebook’ta yayınlanan reklamlarınız, sizinle ilgilenme ihtimali en yüksek olan kullanıcılara gösterilir.
Facebook reklamları aracılığıyla marka bilinirliği oluşturmak, ürün satmak veya kullanıcıların form doldurmasını sağlamak gibi hedeflerden birini ve işletmenize en uygun hedef kitleyi yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanı gibi kriterlere göre belirleyebilirsiniz. Facebook’ta verdiğiniz reklamların, hedeflerinize ne oranda yaklaştığını gözlemlemek adına raporlarınızı günlük olarak gözlemleyebilir, kampanyanızı bu doğrultuda değiştirebilir ve kullanıcıları internet sitenizi veya mağazanızı ziyaret etmeye, uygulamanızı indirmeye veya ürünlerinizi satın almaya teşvik edebilirsiniz.