AdresGezgini


Google Alışveriş Reklamları

Google Ads reklamlarıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlayabilir ve reklamlardan sağladığınız geri dönüşü kolayca ölçebilirsiniz.

AdresGezgini

Google Reklamları ile Satışlarınızı Artırın

Google Ads reklamları, potansiyel müşterilerinizin tam da size ihtiyaç duydukları anda ulaşmalarınızı sağlayan, arama sonuçlarının en üst ve en alt bölümünde yer alan Google’ın sunduğu reklamcılık hizmetidir.
Google Ads Reklamları ile ürün ya da hizmetinizi alakalı kullanıcılara doğru zamanda gösterebilirsiniz. Eğer kullanıcıların size telefonla ulaşmasını istiyorsanız, reklamınıza eklenen “Ara” butonu ile sizi aramalarını sağlayabilir, Google Alışveriş sonuçlarında çıkarak rakiplerinize göre ürün veya fiyat avantajlarınızı gösterebilir ve markanızı keşfetmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Bütçenizin Kontrolü Sizde Olsun

Google Ads reklamlarında günlük bütçenize siz karar verirsiniz. Potansiyel müşteriniz reklamını tıkladığında veya video reklamınızı izlediğinde belirlenen günlük bütçeden ödeme yaparsınız. Sürpriz ödemelerle karşılaşmaz, bütçenin dışına çıkmazsınız.
Google Ads reklamları ile hedef kitlenizin cinsiyet, yaş gibi demografik özelliklerinin yanı sıra sık ziyaret ettikleri sitelerin türlerini ve ilgi alanlarını seçme şansı elde edersiniz. Böylece en doğru hedef kitleye ulaşır, anlık raporlarla reklam performansınızı ve bütçenizi kolayca takip edersiniz.